Zákaznícke číslo

ZK202010843

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Hradište

Forma

predaj

Cena dohodou

Na predaj RD v obci Hradište

XEMAR (alexander.kokai@xemar.sk alebo 0948 522 322), Vám ponúka na predaj ideálnu nehnuteľnosť na bývanie, alebo chalupárčenie v koncovej obci Hradište, okres Poltár. Obec je v krásnom kľudnom lesnatom prostredí, na svoje si prídu tak turisti ako aj cyklisti a hubári.

 

Pozostáva z dvoch domov na jednom dvore. Majú vlastnú studňu, elektrickú 3f a plynovú prípojku.

Starší dom má presklenú verandu, kuchyňu a dve izby. K domu náleží aj komora, dieľňa a veľká zateplená garáž.

Novší dom z roku cca 1965 je čiastočne zrekonštruovaný. Plastové vchodové dvere a okná. Dom má  tri samostatné izby, kúpeľňu a komoru.

Podlahy v izbách sú v dobrom stave zachovalé drevené, v chodbe a kúpeľni keramická dlažba. Kúrenie alternatívne gamatky prípadne krbové kachle. Celý dom je podpivničený tromi samostatnými miestnosťami. K domu je pristavaný prístrešok a dreváreň.

Nad domami je rozľahlý 18a ovocný sad.

 Cena dohodou. 

V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí, katastrálny servis, odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. 

Premýšľate nad predajom svojej nehnuteľnosti? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0948 960 410, alebo prostredníctvom e-mailu alexander.kokai@xemar.sk, každý pracovný deň, víkend alebo sviatok do 22:00 hodiny. Viac nehnuteľností nájdete na xemar.sk Alexander Kókai
  • Zastavaná plocha

    200 m²

  • Stav

    čiastočná rekonštrukcia

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.