Zákaznícke číslo

ZK202312984

Kraj

Bratislavský kraj

Obec

Bratislava-Jarovce

Forma

predaj

Cena za m²

1799 €

Cena:

22 490,00€

Garážové park.státie - JAROVCE (Jantárová ul.)

Spoločnosť XEMAR s.r.o. ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ), ponúkame na predaj podzemné garážové parkovacie státie v Petržalke (  BA V) - MČ Jarovce, na ulici Jantárová. Garážové státie s rozlohou 12,5 m2 sa nachádza v novostavbe na -1. podlaží tehlového bytového domu kolaudovaného v roku 2021. 

Jedná sa o miesto nachádzajúce sa v blízkosti vstupu do schodiskového priestoru bytového domu.

Vjazd do garážových priestorov je z ulice Opálová, cez elektrickú vyklápaciu bránu na diaľkové ovládanie. Priestory sú zabezpečené kamerovým systémom. Osvetlenie zabezpečuje senzorové pohybové svetlo.

Cena garážového státia: 22.490€,-

V cene garážového státia je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí, katastrálny servis, odovzdanie nehnuteľnosti novému vlastníkovi.

Premýšľate nad predajom/prenájmom svojej nehnuteľnosti? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0905 720 114, alebo prostredníctvom e-mailu jozef.vetter@xemar.sk, každý pracovný deň, víkend alebo sviatok do 22:00 hodiny. Viac nehnuteľností môžete nájsť na našej webovej stránke. Jozef Vetter
 • Stav

  novostavba

 • Garáž

  áno

 • Výmera lodžie

  54 m²

 • Vlastníctvo

  osobné

 • Celková plocha

  12.5 m²

 • Rok výstavby

  2021

 • Počet parkovacích miest v garáži

  1

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.