Zákaznícke číslo

ZK202413806

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Banská Bystrica

Forma

prenájom

Cena:

1 140,00€ / mesiac

Na prenájom kancelárske priestory v Banskej Bystrici

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom kancelársky priestor na prízemí bytového domu v Radvani na ulici Zvolenská cesta s rozlohou 72 m2. Priestor sa nachádza v tichej oblasti v blízkosti obchodného domu TESCO. Výhodou je dostupnosť autom z diaľnice a taktiež z mesta. Bytový dom prešiel nedávno kompletnou rekonštrukciou. Priestor je rozdelený na dve miestnosti spojené chodbou. Samostatné priestory sú pre sklad a dve sociálne zariadenia, kuchynka je v jednej miestnosti. Vstup cez dva samostatné vchody, priestor je zabezpečený bezpečnostným zariadením. Parkovanie je možné aj na vyhradených parkovacích miestach. Dostupnosť až 4 parkovacích miest.

Kancelárske priestory sú voľné ihneď, cena nájmu 800,- EUR/mesiac + DPH, preddavky na energie 300,- EUR/mesiac. Cena nájmu parkovacieho miesta je 40,- EUR/mesiac + DPH. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí nájom za prvý mesiac, 1x vratný a 1x nevratný depozit vo výške mesačného nájmu.

Bližšie informácie na t. č. 0907 895 125 alebo xemar8@xemar.sk


 XEMAR 8
 • Stav

  kompletná rekonštrukcia

 • Podlažie

  prízemie

 • Prístupová cesta

  asfaltová

 • Vlastníctvo

  firemné

 • Parkovanie

  vonkajšie parkovacie miesto

 • Počet parkovacích miest

  2

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.