Zákaznícke číslo

ZK202212525

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Sklabiná

Forma

predaj

Cena:

49 500,00€

Na predaj rodinný dom v obci Sklabiná okres Veľký Krtíš

XEMAR (marta.fabryova@xemar.sk alebo 0911 717 870), ponúka na predaj:

okamžite obývateľný rodinný dom v obci Sklabiná, okres Veľký Krtíš.

Nehnuteľnosť sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 656m2.

Prízemný dom obdĺžnikového pôdorysu pozostáva zo vstupnej chodby, 2 izieb, kuchyne a kúpeľne. Dom je udržiavaný, po rekonštrukcii – nová strecha, plastové okná, ústredné kúrenie kotlom na pelety.

Dom je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu, má zavedenú elektrinu, na dvore má vlastnú studňu, nachádza sa v strede obce, mimo hlavnej cesty, vzhľadom k tomu poskytuje kľudné a tiché prostredie na bývanie.

Blízke okolie ponúka rybolov v neďalekých rybníkoch –  Želovce, Sklabiná.

Skvelá investícia s možnosťou okamžitého bývania!

V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí, katastrálny servis, odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. 

Premýšľate nad predajom svojej nehnuteľnosti? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0911 717 870, alebo prostredníctvom e-mailu marta.fabryova@xemar.sk, každý pracovný deň, víkend alebo sviatok. Viac nehnuteľností môžete nájsť na www.xemar.skIng. Marta Fábryová
 • Zastavaná plocha

  200 m²

 • Stav

  čiastočná rekonštrukcia

 • Rozloha pozemku

  656 m²

 • Vlastníctvo

  osobné

 • Celková plocha

  656 m²

 • Úžitková plocha

  200 m²

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.