Zákaznícke číslo

ZK202212327

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Banská Bystrica

Forma

prenájom

Cena:

825,00€

Na prenájom obchodno-kancelársky priestor - mestská časť Sásová

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663) ponúka na prenájom obchodno – kancelársky priestor v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na prízemí v novostavbe polyfunkčného objektu  na Rudohorskej ulici.   Priestor má výklad, vchod z chodníka a zadný zásobovací vchod od obslužnej komunikácie. Je vybavený pripojením na optický internet, umývadlom s teplou a studenou vodou , toaletou , sprchou , alarmom napojeným na mestskú políciu, centrálnym vykurovaním. V cene nájmu je aj parkovisko pre nájomcov a zákazníkov. Budova je bezbariérová. Energie sa platia mimo nájmu podľa ich skutočnej spotreby.  

Obchodný priestor  je o výmere 80,82 m² , spoločný priestor o výmere 9,19 m² ( spoločné chodby ...), sociálne zariadenie . Celá budova, v ktorej sa nachádza priestor k prenájmu je novostavba s energetickým certifikátom B.  


Priestor je možné využiť na služby rôzneho charakteru , kanceláriu, obchod, alebo aj výrobu . Cena prenájmu je 9,17,- € bez DPH/m²/mesiac.

Cena energií je mimo ceny prenájmu , návrh zálohy je v sume 140,- € bez DPH/mesiac.

Celková výška nájmu vrátane nájmu spoločných priestorov (90,01 m²) je v sume 825,- € bez DPH/mesiac + energie 140,- € bez DPH/mesiac.

Spolu 965,- € bez DPH/mesiac,  1158,- €  s  DPH/mesiac.
Ing. Annamária Mlčalová

Ing. Annamária Mlčalová

 • Stav

  novostavba

 • Vlastníctvo

  firemné

 • Celková plocha

  90.01 m²

 • Úžitková plocha

  80.82 m²

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.