Zákaznícke číslo

ZK202212222

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Medzibrod

Forma

predaj

Cena:

172 000,00€

Predaj - Rodinný dom v obci Medzibrod, okres Banská Bystrica

XEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk alebo 0948 385 289), v zastúpení klienta ponúka na predaj Rodinný dom v obci Medzibrod, okres Banská Bystrica, o celkovej rozlohe pozemku 1063m².

Jedná sa o rodinný dom postavený zo škvarových kvádrov v pôvodnom stave, pozostávajúci z dvoch samostatných častí.

Predná, pôvodná časť RD má samostatný vchod a jeho dispozícia pozostáva z priestrannej predsiene, chodby s veľkou kúpeľňou s WC a samostatnou komorou, kde sa priamo oproti nachádza kuchynská časť. Z chodby sa prechádza do dvoch prechodných izieb. V tejto časti domu je zavedené aj samostatné kúrenie riešené kotlom na tuhé palivo.

Zadná, pristavená časť RD bola v minulosti pôvodne hospodárska časť, ktorú vlastníci zlikvidovali a vybudovali samostatnú prístavbu RD z klasických kvádrov, taktiež s vlastným vchodom do domu. Dispozícia pozostáva z predsiene a kúpeľne s WC, ktoré sú umiestnené v strede domu. Ďalej sa nachádzajú dve priechodné izby a samostatná kuchynská časť s komorou, z ktorej sa plynule prechádza do obývačky. K domu prislúcha kotolňa, kde je zavedený kotol taktiež na tuhé palivo.

Na dome boli menené plastové okná cca pred 10 rokmi. Fasáda domu pozostáva z klasického brizolitu a strecha je taktiež pôvodná plechová.

V oboch častiach domu sa nachádzajú pivnice o rozmere cca 1m x 2m a taktiež aj prístupné podkrovie, ktoré momentálne slúži ako sklad. V dome sú pripojené inžinierske siete elektrina, voda, kanalizácia. Plyn v dome nie je ale v prípade potreby je možné sa pri rekonštrukcii naň pripojiť.

K domu prislúcha aj murovaná kvádrová garáž so sedlovou plechovou strechou, kde je vybudovaná aj montážna jama.

Najzaujímavejšou časťou celej nehnuteľnosti je nádherná veľká záhrada v úzadí domu, poskytujúca súkromie a pokoj.

Dom je potrebné zrekonštruovať, avšak stavba ako taká je veľmi zdravá.

V obci sa nachádza základná občianska vybavenosť. Obec Medzibrod je od mesta Banská Bystrica vzdialená cca 21,8 km.

Cena nehnuteľnosti je 172.000,- EUR.

V prípade záujmu ma kontaktujte: kristina.jurgova@xemar.sk / 0948 385 289

 
 Kristína Jurgová
 • Zastavaná plocha

  310 m²

 • Stav

  pôvodný stav

 • Vlastníctvo

  osobné

 • Celková plocha

  1063 m²

 • Úžitková plocha

  310 m²

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.