Zákaznícke číslo

ZK202212127

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Nová Ves

Forma

predaj

Cena dohodou

Predaj rekreačného objektu, ktorý zahŕňa dom s vínnou klenbovou pivnicou a rozľahlým pozemkom.

XEMAR (xemar5@xemar.sk alebo 0908 499 732) Máme pre vás jedinečnú ponuku na predaj rekreačného objektu, ktorý zahŕňa dom s vínnou klenbovou pivnicou a rozľahlým pozemkom. Tento objekt je viac než len miesto na oddych – je ideálny pre rekreáciu, podnikateľské účely alebo trvalé bývanie. Jeho hlavným pôvodným využitím bola vínna pivnica, no jeho potenciál je omnoho širší.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:

Lokalita: medzi obcami Nová Ves a Malý Krtíš, čo zabezpečuje pokojné prostredie a dostupnosť základných služieb v blízkosti

Veľkosť pozemku: 2875 m2, vhodný pre rôzne aktivity a ďalší rozvoj

Obytná /zastavaná plocha domu: 124 m2 + malý domček - 32 m2

Vínna pivnica: Impozantná pivnica s rozmermi 17 x 6 m (102 m2), ponúka možnosti na skladovanie a kultiváciu vína.


POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Hlavný dom je po čiastočnej rekonštrukcii. Na prízemí nájdete priestrannú vstupnú halu v tvare "L" a spojovaciu chodbu. Dve kúpeľne s WC a sprchovými kútmi, kuchyňu a priestrannú miestnosť, ktorá môže slúžiť pre rôzne účely. Na poschodí sú tri izby a vestibul s výstupom na terasu s krásnym výhľadom o rozmere 60 m2. Ubytovacia kapacita je pre cca 15 osôb.

Vedľajšia budova je vzdialená cca 150 m od hlavnej budovy a ponúka ďalšie ubytovacie možnosti pre 4-5 osôb, s kachľami na pevné palivo, WC a malou kuchynskou linkou.

Pozemok je mierne svahovitý a oplotený, čo zaručuje vaše súkromie. S vlastnou vstupnou bránou a vyasfaltovanými príjazdovými cestami je prístup k nehnuteľnosti pohodlný. Kúrenie je riešené etážne gamatkami a kachľami. Voda je z vlastnej studne a odpad je riešený pomocou 15 kubíkového septiku. Elektrická energia je zabezpečená vlastnou trafostanicou s pripojením. Strecha bola nedávno zrekonštruovaná. Na pozemku je vydláždený odvodňovací kanál s dĺžkou asi 300 m.

Pred hlavnou budovou je vybudované vyasfaltované parkovisko s rozlohou cca 250 m2. Súčasťou pozemku je aj prístrešok o rozlohe cca 45 m2, ktorý môže slúžiť ako úkryt pre dve vozidlá alebo ako miesto na posedenie s priateľmi a rodinou.


OKOLIE NEHNUTEĽNOSTI: Táto nehnuteľnosť je vhodná či už na rekreáciu, podnikanie, trvalé bývanie alebo aj na rôzne spoločenské aktivity.  V okolí je biologické kúpalisko, krytá plaváreň a termálny aquapark. V blízkosti sú historický hrad, rybník, jazero a hraničný prechod do Maďarska. Taktiež, sú neďaleko temálne kúpalisko Dolná Strehová.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť investovať do nehnuteľnosti s obrovským potenciálom v nádhernom prostredí. 


 

 Marcela Mesiková

Marcela Mesiková

 • Zastavaná plocha

  124 m²

 • Stav

  čiastočná rekonštrukcia

 • Rozloha pozemku

  2875 m²

 • Počet izieb

  5

 • Úžitková plocha

  124 m²

 • Počet podlaží

  1

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.