Zákaznícke číslo

ZK202211999

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Štiavnické Bane

Forma

predaj

Cena:

54 000,00€

Na predaj pozemok, 2497 m2, Štiavnické Bane

XEMAR (xemar5@xemar.sk alebo 0908 499 732 ) ponúkame na predaj investičný pozemok o rozlohe 2400 m2 v obci Štiavnické Bane.
Je skvelou investíciou tak ako pre súkromné účely, tak aj pre investora teraz, ale aj do budúcnosti.

Slnečný pozemok disponuje krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Nachádza sa v intraviláne obce, na mierne svahovitom teréne. Inžinierske siete sú dostupné v blízkosti pozemku. Prístup k pozemku je z dvoch strán.

Jedná sa o lokalitu na okraji obce a v pamiatkovej rezervácii, preto sa nový majiteľ nemusí obávať novej okolitej zastavanosti.

Obec Štiavnické Bane je atraktívna na rekreačné aktivity.
V obci sú obľúbené tajchy - Windšachta, Evičkino, Bakomi a okolie ponúka možnosti aktívneho pohybu na čerstvom vzduchu hubárčenie, beh, turistika, cykloturistika, lyžovanie (rezort Salamandra), bežkárske trate.

Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov je v cene. Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0908 499 732, alebo xemar5@xemar.sk.

 


 Marcela Mesiková

Marcela Mesiková

 • Stav

  pôvodný stav

 • Exkluzivita

  áno

 • Rozloha pozemku

  2497 m²

 • Vlastníctvo

  osobné

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.