Zákaznícke číslo

ZK202211987

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Banská Bystrica

Forma

prenájom

Cena:

150,00€

Na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Banská Bystrica

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663)  ponúka na prenájom kancelárske priestory v Banskej Bystrici. Priestory sa nachádzajú v budove na ulici – Jegorovova cesta ( bývalý areál FATRA).

Priestory k prenájmu : 7 samostatných kancelárií (5 kancelárií je približne rovnakých – viď pôdorys poschodia – cca 14 m2.  Niektoré kancelárie sú spolu prepojené  - 26 m2+14,34 m2.  Jedna samostatná kancelária je o rozlohe 44,09 m2 . Kancelárie sa dajú prenajať podľa záujmu, osobitne, alebo aj ako celok. Pri záujme o prenájom celej  voľnej plochy (všetky kancelárie) bude cena nájmu výhodnejšia. Celková plocha voľných kancelárií je 143,97 m2 + spoločne využívaná plocha ( chodby, WC, kuchynka, server, miestnosť pre kopírku - al. rokovacia miestnosť..) je 117,85 m2. 

Na začiatku chodby sa nachádza prijímacia kancelária – priestor, takisto možný k prenájmu. Takisto je možné prenajať si parkovacie miesta. Celý priestor parkoviska je uzamykateľný. V budove sa nachádza internetové pripojenie. Budova prebehla kompletnou rekonštrukciou vrátane zateplenia v roku 2008.

Cena prenájmu je 4,58 Eur bez dph / 1 m² / mesiac + energie. Cena energií vychádza približne 20,-  - 50,- Eur bez dph na jednu kanceláriu / mesiac ( závisí od druhu podnikateľskej činnosti – využívanie kancelárií závislé od spotreby el. energie a pod . )  K nájmu prislúcha užívanie aj spoločných priestorov chodby, WC a kuchynky.

Zvýhodnená cena nájmu pri prenájme celej voľnej plochy  je 4,30 Eur bez dph / 1 m² / mesiac + energie .


V cene energií je : ústredné kúrenie ( vlastná kotolňa), zebezpečovací - prístupový systém, spotreba elektriky, vody, upratovacie služby spoločných priestorov. Spotreba vody sa rozráta na počet pracovníkov na poschodí.

Nájomné sa platí mesačne, vždy mesiac vopred na faktúru. Pri podpísaní nájomnej zmluvy sa platí depozitná zábezpeka vo výške 2 mesačných nájmov. Nájomná zmluva sa uzatvára na minimálne obdobie 1 rok.

V prípade záujmu o dlhodobý nájom a o prenájom celého priestoru, – individuálna dohoda.

V blízkosti budovy sa nachádza reštaurácia, neďaleko je dobrá občianska vybavenosť, služby rôzneho charakteru, blízko do centra mesta.

Celková cena nájmu jednej kancelárie  cca 14 m2 + užívanie spoločných priestorov + energie : 150 Eur s dph

Zvýhodnená cena nájmu všetkých voľných priestorov: 1.100,- Eur bez dph+energie. 

Priestory sú k dispozícii od 1.7.2022.


Ing. Annamária Mlčalová

Ing. Annamária Mlčalová

 • Klimatizácia

  áno

 • Stav

  kompletná rekonštrukcia

 • Vlastníctvo

  osobné

 • Parkovanie

  vonkajšie parkovacie miesto

 • Celková plocha

  261.82 m²

 • Úžitková plocha

  14 m²

 • Internet

  áno

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.