Zákaznícke číslo

ZK202211976

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Vyhne

Forma

predaj

Cena za m²

15 €

Cena:

663 000,00€

Na predaj investičný pozemok vo Vyhniach

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj investičný pozemok vo Vyhniach, v bezprostrednej blízkosti unikátneho prírodného výtvoru - Kamenného mora.

Jedinečne ucelených 44.200m2, v chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, vedľa chatovej osady s jazierkom, na kopci, s krásnym výhľadom, celodenne slnečný, ideálny na výstavbu rekreačných chát.

Vypracovaná štúdia s osadením 15 luxusných zrubov.

S kladným platným posúdením vplyvu na životné prostredie(EIA), územnné rozhodnutie a  stavebné povolenie s vypršanou platnosťou(potrebné obnoviť)

Ponúkaný projekt je bezkonkurenčný, s prihliadnutím na výmeru a možnosť  stavať  v CHKO  Štiavnické vrchy.


Obec Vyhne ponúka mnoho príležitostí na rekreáciu, termálne kúpalisko Vodný raj, hotely s wellness, len 8km vzdialené vyhľadávané historické mesto Banská Štiavnica, jazerá v jej okolí, lyžiarske stredisko Ski Salamandra.


Klientovi poskytujeme kompletný právny a katastrálny servis. Rád Vám pomôžem s predajom a prenájmom Vašej nehnuteľnosti. Stačí ma kontaktovať a dohodnúť si stretnutie na tel.č.0908193188 alebo e-mailom: juraj.skoda@xemar.sk


 Juraj Škoda
  • Rozloha pozemku

    44200 m²

  • Vlastníctvo

    osobné

  • Celková plocha

    44200 m²

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.