Zákaznícke číslo

ZK202211916

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Banská Bystrica

Forma

prenájom

Cena:

7,00€

Na prenájom kancelárske a obchodné priestory s komplexnými službami v BB

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663)  ponúka na prenájom kancelárske  priestory s komplexnými službami.

Priestory prešli aktuálne kompletnou rekonštrukciu a je možné ich prenajať. Pôvodný veľký priestor niekoľkých kancelárií bol rozdelený, boli nanovo vybudované  kancelárie aj s menšou plochou. Voľné  priestory sa nachádzajú na viacerých poschodiach, možnosť výberu ( najmenšie cca od 14 m2).

Ku priestorom kancelárií prislúchajú aj spoločné priestory.

Voľné priestory dokopy na viacerých  poschodiach, spolu do 400 m2. 

V komplexe sa nachádzajú optické ukončenia všetkých významných poskytovateľov vysoko-rýchlostného internetu Orange Slovensko, SANET, UPC BROADBAND SLOVAKIA a Metronet. Rozhodnutie prenajať si kancelárske priestory v komplexe GAMO CENTRUM Vám prinesie efektívne, komplexné a profesionálne poskytované služby. S prenájmom kancelárskych priestorov získate možnosť plne sa sústrediť na vlastné podnikanie.

      V cene nájmu sú aj poplatky za služby – ako  je  ústredné kúrenie, klimatizácia, moderný výťah, zabezpečovací systém, prístupový systém,  systémový kľúč, centrálny orientačný systém, silová a sieťová infraštruktúra, požiarny systém.  V cene služieb je takisto 24- hodinová bezpečnostná služba, komunálny odpad, údržba výťahu a klimatizácie , teplá a studená voda, upratovacie služby spoločných priestorov, hygienický a požiarny servis .... a iné.

Novým nájomníkom  sa ponúka možnosť využívania kuchynky a zasadačky v plnej výbave. 

Do budovy je zabezpečený bezbariérový prístup.  Budova má výhodnú polohu, v blízkosti je dobrá občianska vybavenosť, zdravotné stredisko, obchody, potraviny, pošta, služby rôzneho charakteru, blízko do centra mesta.

Cena nájmu za mesiac je 7,- Eur / m2  + cena za služby 4,40 Eur / m² .

Nájomné sa platí kvartálne na faktúru so 14 dňovou splatnosťou.  Nie je potrebné uhrádzať depozitnú zábezpeku.  Nájomná  zmluva sa uzatvára na minimálne obdobie 1 rok.

      Takisto je možné prenajať si parkovacie miesto za poplatok 438,- Eur bez DPH /rok. V ročnom poplatku  je zahrnutý  servis spojený s odpratávaním snehu a údržbou parkoviska.   

Všetky ceny sú uvedené bez DPH.  

Priestory sú  k dispozícii k okamžitému nájmu podľa výberu.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.


 

         


Ing. Annamária Mlčalová

Ing. Annamária Mlčalová

 • Stav

  kompletná rekonštrukcia

 • Výťah

  áno

 • Vlastníctvo

  firemné

 • Úžitková plocha

  14 m²

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.