Zákaznícke číslo

ZK202111656

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Banská Bystrica

Forma

prenájom

Cena za m²

5 €

Cena:

150,00€

Na prenájom kancelárske priestory

XEMAR (miriam.lapinova@xemar.sk alebo 0915 771 302) ponúka na prenájom kancelárske priestory v Banskej Bystrici. Priestory sa nachádzajú v budove na ulici – Jegorovova cesta ( bývalý areál FATRA).

Priestory k prenájmu : 4 samostatné kancelárie (všetky kancelárie sú približne rovnaké č. 1-5  – viď pôdorys poschodia, (mimo kancelárie č. 6  - ktorá je už prenajatá ) . Kancelárie sa dajú prenajať podľa záujmu, osobitne, alebo aj ako celok. Na začiatku chodby sa nachádza prijímacia kancelária – priestor, takisto možný k prenájmu.  Takisto je možné prenajať si parkovacie miesta. Celý priestor  parkoviska je uzamykateľný. V budove sa nachádza  internetové pripojenie. Budova prebehla kompletnou rekonštrukciou vrátane zateplenia v roku 2008.

Cena prenájmu je 4,58 Eur  bez dph / 1 m² / mesiac + energie.  Cena energií  vychádza približne 30,- Eur  bez dph na jednu kanceláriu / mesiac. K nájmu prislúcha užívanie  aj spoločných priestorov chodby, WC a kuchynky.

V cene  energií je :ústredné kúrenie ( vlastná kotolňa),  zebezpečovací - prístupový systém, spotreba elektriky, vody,  upratovacie služby spoločných priestorov. Spotreba vody sa rozráta na počet pracovníkov na poschodí. 

Nájomné sa platí mesačne, vždy mesiac vopred na faktúru.  Pri podpísaní nájomnej zmluvy sa platí  depozitná  zábezpeka vo výške 2 mesačných nájmov.  Nájomná  zmluva sa uzatvára na minimálne obdobie 1 rok.

V prípade záujmu o  dlhodobý nájom a o prenájom celého priestoru,  – individuálna dohoda.

V blízkosti budovy sa nachádza reštaurácia,  neďaleko  je dobrá občianska vybavenosť, služby rôzneho charakteru, blízko do centra mesta.

Celková cena nájmu + užívanie spoločných priestorov + energie : 150 Eur s dph

Priestory sú  voľné a k dispozícii.

 


 Miriam Lapinová
 • Stav

  kompletná rekonštrukcia

 • Výťah

  nie

 • Materiál

  tehlová

 • Vlastníctvo

  osobné

 • Úžitková plocha

  13.79 m²

Pôdorysy a plány

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.