Zákaznícke číslo

ZK202010468

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Banská Bystrica

Forma

prenájom

Cena:

5,00€

Na prenájom obchodné priestory v biznis centre Prior v Banskej Bystrici

XEMAR (miriam.lapinova@xemar.sk, tel. číslo (0915 771 302) ponúka na prenájom obchodné priestory v Biznis centre Prior v Banskej Bystrici, na ulici Robotnícka č.2. Objekt sa nachádza vedľa najfrekventovanejších ciest v centrálnej mestskej zóne, vedľa Polikliniky a len niekoľko desiatok metrov od Mestského úradu, Všeob. zdrav. Poisťovni, Okresného či Krajského súdu a Katastrálneho úradu. Priestor sa nachádza na 2.poschodí z 3.

Plocha na prenájom je :

 A/

- 240 m2 -  priestor tvorí jedna veľkorysá plocha. Vedľa predajnej plochy je aj skladová miestnosť na uskladnenie tovaru.  Cena mesačného nájmu je 1800,- Eur bez dph+prevádzkové náklady .

Ten istý priestor sa dá podľa záujmu rozdeliť aj na menšie časti, napríklad :

 

- 60 m2  (časť priestoru z plochy 240 m2) .  Cena mesačného nájmu je 455,- Eur bez dph+prevádzkové náklady .

- 180 m2   (časť priestoru z plochy 240 m2). Cena mesačného nájmu je 1360,- Eur bez dph+prevádzkové náklady .

 B/

- 100 m2 - priestor hneď vedľa  ponúkaného priestoru  A/  .   Cena mesačného nájmu je 750,- Eur bez dph+prevádzkové náklady .

Oba priestory A a B sa môže spolu prepojiť a vznikne tak plocha o rozmere 340 m2.

 

Do priestoru je prístup po schodoch na jednej strane alebo eskalátorom na druhej strane. Cena mesačného nájmu je 1800,- € bez dph +prevádzkové náklady, ktoré sa počítajú  podľa skutočnej spotreby  ( vychádzajú priemerne 1,30 € na m2  /mesiac ) . Nájom sa fakturuje začiatkom nového mesiaca, nie je splatný mesiac vopred.  Priestor voľný ihneď. Do priestoru je prístup po schodoch na jednej strane alebo eskalátorom na druhej strane. Cena mesačného nájmu sa skladá z ceny nájmu  ( 5,- € bez  dph )+ náklady na služby ( 2,50  €  bez dph) +prevádzkové náklady, ktoré sa počítajú podľa skutočnej spotreby ( vychádzajú priemerne 1,30 € na m2 /mesiac ) . Nájom sa fakturuje začiatkom nového mesiaca, nie je splatný mesiac vopred. Priestor voľný ihneď.


 Miriam Lapinová
 • Stav

  kompletná rekonštrukcia

 • Výťah

  áno

 • Vlastníctvo

  firemné

 • Úžitková plocha

  340 m²

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.