!MOŽNÁ DOHODA! 2-izb. byt na ul. Stavbárska - ( MČ Vrakuňa )

Zákaznícke číslo: ZK202111683
Cena: 56 900,00 €
Cena za m2: 1 411,00 €
Obec, Okres: Bratislava-Vrakuňa, Bratislava II
Typ: Byty
Forma: Predaj
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ) ponúkame na predaj 2-izbový byt na ulici Stavbárska - MČ Vrakuňa ( BA II. ). Byt s rozlohou 40,29  m2 ( bez lodžie ), sa nachádza na 7.posch./10.posch. bytového domu s dvomi výťahmi. Tehlový bytový dom skolaudovaný v 70-tych rokoch, pozostáva z ľavého a pravého krídla, v každom z nich sa nachádza 12 bytov. Vchod a jednotlivé poschodia sú zabezpečné kamerovým systémom napojeným na bezpečnostnú službu. Vstupná brána na čip. V blízkej budúcnosti je v bytovom dome naplánovaná kompletná rekonštrukcia vonkajších aj vnútorných priestorov ( zateplenie, nové schránky a zvončeky, nové schodisko ).

V byte bola v júni 2021 zrealizovaná kompletná rekonštrukcia okrem pôvodnej kuchynskej linky ( nové plastové okná, parkety, obklady, dlažby, nová maľovka a stierka, nová kúpeľna a toaleta ).

Orientácia: sever 

Mesačné náklady: 140€,-/2osoby

Parkovanie: bezproblémové ( priamo pred bytovým domom )

Kúrenie je zabezpečené radiátormi.

Nehnuteľnosť je vhodná ako "štartovacia" nehnuteľnosť, ale aj ako investičná nehnuteľnosť. Je bez ťiarch a kúpou je voľná ihneď. 

Komletná občianska vybavenosť ( priamo pred bytovým domom škola, škôlka, potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň, nákupné stredisko, tenisové kurty, zastávka MHD ). V tesnej blízkosti sa nachádza Lidl, Billa, kostol, futbalový štadión...

!!PRI RÝCHLOM A SERIÓZNOM JEDNANÍ MOŽNÁ ZĽAVA!!


Cena nehnuteľnosti: 56.900 € + provízia

 
V cene nehnuteľnosti nie je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí, katastrálny servis, odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.  

Premýšľate nad predajom/prenájmom svojej nehnuteľnosti? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0905 720 114, alebo prostredníctvom e-mailu jozef.vetter@xemar.sk, každý pracovný deň, víkend alebo sviatok do 22:00 hodiny. Viac nehnuteľností môžete nájsť na našej webovej stránke.

Typ: 2-izbový
Typ podlažia: Ostatné podlažie
Poschodie: 7/ 10
Forma vlastníctva: Osobná
Konštrukcia bytu: Tehlová
Výťah: Áno
Rok rekonštrukcie: 2021
Rok kolaudácie: 1972
Náklady za služby a energie: 140,00 €
Znalecký posudok: 0,00 €
Podlahová plocha: 40m2
Internet: Áno
Káblová televízia: Áno
Balkón: Nie
Terasa: Nie
Lodžia: Nie
Pivnica: Nie
Jozef Vetter
Telefón 1: 0905 720 114


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť