Na predaj murovaný bytový dom

Zákaznícke číslo: ZK202111680
Cena: 148 800,00 €
Obec, Okres: Rejdová, Rožňava
Typ: Domy, Chaty, Chalupy
Forma: Predaj
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

XEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk alebo 0948 385 289), ponúka na predaj murovaný bytový dom bez výťahu, v ktorom sa nachádza celkovo 6 bytových jednotiek, každá o rozlohe 79,75m².


Dve bytové jednotky boli čiastočne zrekonštruované, kde boli vymenené plastové okná, vchodové dvere, radiátory, čiastočne plávajúca podlaha, nová kuchynská linka a nová kúpeľňa.
Ostatné byty sú v pôvodnom stave, je tam nevyhnutná rekonštrukcia.


Dispozície všetkých bytov pozostávajú z veľkej vstupnej predsiene, z troch obytných miestností, kuchyne, kúpeľne, WC a komory.

Ku každému bytu prináleží veľká loggia o rozlohe 4,15m², z celkovej výmery bytu, ktorá poskytuje nádherné výhľady na obec a okolitú prírodu.

Obytné miestnosti sú nepriechodné.


V bytovom dome je umiestnené centrálne kúrenie, ktoré momentálne nie je funkčné. Vzhľadom na to predošlí majitelia využívali na kúrenie vlastné pece umiestnené priamo v bytových jednotkách, kde ku každej z nich prináleží aj vlastný komín.


Bytový dom je podpivničený. Parkovanie v areáli domu je bezproblémové, prípadne je tu možnosť na výstavbu garáží hneď vedľa domu.


Objekt je vhodný ako investícia na modernú rekonštrukciu pre mladé rodiny, či na rekreačné účely nakoľko sa nachádza v obci Rejdová, s kompletnou občianskou vybavenosťou, neďaleko lyžiarskeho strediska Ski Rejdová.


V prípade záujmu ma kedykoľvek kontaktujte.

Druh domu: Iný objekt na bývanie a rekreáciu
Celková úžitková plocha: 479m2
Plocha obytnej časti: 80m2
Výmera pozemku celkom: 219m2
Počet objektov: 1
Počet bytov: 6
Internet: Nie
Káblová televízia: Nie
Kristína Jurgová
Telefón 1: 0948 385 289


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť