Historické centrum - 3izb. novostavba - Suché mýto (Staré Mesto)

Zákaznícke číslo: ZK202111518
Cena: 342 990,00 €
Cena za m2: 4 060,00 €
Obec, Okres: Bratislava-Staré Mesto, Bratislava I
Typ: Byty
Forma: Predaj
Stav: Novostavba

Popis

XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ) ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v historickom centre hlavného mesta, s výhľadom na Prezidentský palác, na ulici Suché mýto - MČ Staré Mesto ( BA I. ). Tehlová novostavba s rozlohou 82,4 m2 sa nachádza na 4.posch/7posch. rezidenčného projektu s názvom "Modrá guľa" skolaudovného v roku 2014. Jedná sa o projekt, ktorý vznikol modernou rekonštrukciou pôvodných priestorov a nachádza sa v ňom 76 bytových jednotiek. Polyfunkčný bytový dom disponuje dvomi výťahmi ( osobný a nákladný ). Do bytového domu vedú 2 vstupy ( z ul. Suché mýto a z ul. Veterná ). K bytu prislúcha plechová pivničná kobka s rozlohou 2,44 m2, nachádzajúca sa v suteréne bytového domu.

Dispozícia bytu: vstupná hala ( so vstavanou skriňou, zrkadlom a videovrátnikom ), 2x spálňa, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou ( so zabudovanými elektrospotrebičmi a barovým pultom ), samostatná toaleta s umývadlom, samostatná kúpeľna s vaňou a sprchovacím kútom. Súčasťou každej obytnej miestnosti sú panoramatické okná. 

Orientácia bytu: spálne - východ, obývacia izba - sever/západ/severozápad

Kúrenie je zabezpečené radiátormi.

Internet a TV - optika

Mesačné náklady vrátane el. energie: 230€,-/3 osoby

Byt je kúpou voľný ihneď. Je vhodný aj ako investičná nehnuteľnosť.

Parkovanie: je dočasne možné na voľnom mieste prislúchajúceho súkromného pozemku, prípadne formou rezidenčného parkovania, alebo prenajatím/kúpou parkovacieho miesta.

Proejkt "Modrá guľa" sa nachádza v prostredí s kompletnou občianskou vybavenosťou a vynikajúcou dopravnou infraštruktúrou. V tenej blízkosti sa nachádza pešia zóna, Prezidentsý palác so záhradou, množstvo reštaurácii a kaviarni, pošta, zastávka MHD, obchody, kultúrne a historické pamiatky, hotely, banky, škola, škôlka... )

!V PRÍPADE SERIÓZNEHO ZÁUJMU MOŽNÁ ZĽAVA!


Cena nehnuteľnosti: 342.990 €,-


V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí, katastrálny servis, odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.  

Premýšľate nad predajom/prenájmom svojej nehnuteľnosti? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0905 720 114, alebo prostredníctvom e-mailu jozef.vetter@xemar.sk, každý pracovný deň, víkend alebo sviatok do 22:00 hodiny. Viac nehnuteľností môžete nájsť na: xemar.sk

Typ: 3-izbový
Typ podlažia: Ostatné podlažie
Poschodie: 4/ 7
Forma vlastníctva: Osobná
Konštrukcia bytu: Tehlová
Výťah: Áno
Rok rekonštrukcie: 2015
Rok kolaudácie: 2015
Náklady za služby a energie: 230,00 €
Znalecký posudok: 0,00 €
Podlahová plocha: 85m2
Internet: Áno
Káblová televízia: Áno
Balkón: Nie
Terasa: Nie
Lodžia: Nie
Pivnica: Áno
Jozef Vetter
Telefón 1: 0905 720 114


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť