Na predaj multifunkčná budova.

Zákaznícke číslo: ZK202111509
Cena: 420 000,00 €
Obec, Okres: Málinec, Poltár
Typ: Objekty pre obchod a služby
Forma: Predaj
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Vám ponúka na predaj dvojpodlažnú komerčnú budovu v obci Málinec, okres Poltár


Objekt je umiestnený v oplotenom areály bývalých sklární. Budova disponuje veľkou variabilitou a využiteľnosťou priestorov (predajné, kancelárske, výrobné, skladové priestory, zábavné – diskotéka, pneuservis, autoservis). Predáva sa s kompletným vybavením, poprípade podľa dohody.

V prízemnej časti budovy sa nachádzajú priestory z veľkej časti vybavené pre prevádzku pneuservisu a autoservisu. Nachádzajú sa tu nové rolovacie brány. Na druhom podlaží sú priestory vybavené profesionálnou aparatúrou a nábytkom na spustenie discotéky, plus povolenia. Pri zariaďovaní týchto priestorov bola vykonaná rekonštrukcia a obsahovala nové plastové okná, elektrické rozvody, nové podlahy, obklady, dlažba, omietky a stierky. Možnosť kúrenia kotlom na olej a kotlom na pelety.Dispozičné riešenie:

1.Podlažie: 4x WC, 3 x kancelárske priestory, veľká priestranná hala vybavená barovým pultom, kuchynkou, WC so sprchovým kútom, profesionálnou aparatúrou,osvetlením a nábytkom, 1x priestor vybavený pre autoservis, 1x priestor vybavený pre pneuservis, 2x skladové priestory.

2.Podlažie: veľká priestranná hala, ktorá je rozdelená na hernú časť a na príjemné posedenie tiež vybavená nábytkom.

Budova sa predáva s kompletným vybavením. Toho času je tam zabehnutá prevádzka s predajom zmrzliny a nápojov na osvieženie v letných dňoch.

Celková podlahová plocha: 952m2
Výmera pozemku celkom: 2,389m2
Forma vlastníctva: Osobná
Počet nadzemných podlaží: 1
Celkový počet objektov: 1
Obstavaný priestor: 0 m3
Jana Jakubisová
Telefón 1: 0905 837 273


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť