REZERVOVANÉ... Na predaj rodinný dom v meste Banská Bystrica v obci Selce

Zákaznícke číslo: ZK202111313
Rezervované
Obec, Okres: Selce, Banská Bystrica
Typ: Domy, Chaty, Chalupy
Forma: Predaj
Stav: Pôvodný stav

Popis

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj rodinný dom v meste Banská Bystrica v obci Selce. REZERVOVANÉ

Úžitková plocha domu je o výmere 230 m2. Rodinný dom pozostáva z prízemia, na ktorom sa nachádza chodba, kuchyňa, veľká priestranná obývacia miestnosť s krbom, samostatné WC a jedna menšia miestnosť, ktorá môže slúžiť ako sklad potravín.

Na poschodí sa nachádzajú dve miestnosti (spálňa 1,2 – nepriechodné miestnosti), kúpeľňa, jedna menšia miestnosť, ktorá môže slúžiť ako šatník a z nej sa ešte prechádza do ďalšej menšej miestnosti. V prístavbe rodinného domu sa nachádza veľká spoločenská miestnosť a jedna menšia miestnosť (priechodné izby).  

Rodinný dom je podpivničený (vstup z chodby rodinného domu). Rodinný dom má balkón a terasu. Súčasťou rodinného domu sú aj dve garáže. Rodinný dom je v zachovalom stave, no  budúci majiteľ má možnosť si ho prerobiť presne podľa svojich predstáv.

Dom je napojený na verejnú elektrinu, verejný vodovod, ohrev vody je zabezpečený prostredníctvom elek. bojlera, kúrenie zabezpečené plynovým kotlom, v obývacej izbe sa nachádza komín, kde je možnosť zabezpečiť aj kúrenie na pevné palivo.

Celková výmera pozemku je približne 2124 m2. Záhrada je prevažne rovinatá.

Rodinný dom sa nachádza hneď na začiatku obce Selce.

Druh domu: Rodinný dom
Celková úžitková plocha: 230m2
Výmera pozemku celkom: 2,124m2
Terasa: Áno
Krb: Áno
Skleník: Áno
Dielňa: Áno
Garáž: Áno
JUDr. Milan Mlčal, MBA
Telefón 1: 0915 870 350


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť