Na predaj PENZIÓN v rekreačnej oblasti pri Dunaji

Zákaznícke číslo: ZK202111196
Cena: 105 000,00 €
Obec, Okres: Štúrovo, Nové Zámky
Typ: Domy, Chaty, Chalupy
Forma: Predaj
Stav: Pôvodný stav

Popis

XEMAR (xemar4@xemar.sk, tel. číslo 0915 390 033) ponúka na predaj pôvodný penzión v rekreačnej oblasti KOVÁČOVSKÉ KOPCE neďaleko Štúrova, okr. Nové Zámky.

Nehnuteľnosť je postavená na pozemku o výmere 927m v južnom svahu kopca rekreačnej oblasti Kováčovské kopce s výhľadom priamo na rieku Dunaj. Lokalizovaný je v zastavanej časti veľmi obĺúbenej chatovej oblasti vyhľadávanej turistami. Severne (100m) od nehnuteľnosti sa tiahne rozsiahli les pohoria BURDOV, a na južnej strane penzónu sa rozmáha rieka Dunaj, na ktorej sú vytvorené široké pláže, pričom je vzdialená od penziónu iba 500m.

Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 1985 za účelom poskytovania ubytovacích služieb pre rekreačných hosti a je postavná z kvádrov a tehál. Ide o trojbodlažný objekt so sedlovou strechou, pričom celá podkorvná časť je využitá ako apartmány. Na prízemí nehnuteľnosti sa nachádza veľká vstupná chodba s recepciou a vestibulom, priestranná jedáleň, kuchyňa so skladom a zásobovacím vstupom a technická miestnosť. Na prvom pochodí sa nachádzajú dva 2-izbové apartmány s kúpeľňami a 2 samostatné izby s kúpeľňou. V podkrovnej časti sú dva 3-izbové apartmány s kúpeľňou. Taktiež v spoločných priestoroch penziónu sú samostatné sociále zariadenia. Vo východnej časti objektu je postavená samostatná ubytovacia jednotka, pôvodne slúžiaca ako ubytovanie prevadzkovateľa penziónu. Táto ubytovacia jednotka disponuje vlastným vstupom, veľkou spoločenskou miestnosťou, kuchyňou, izbou, kúpeľňou a toaletou. Pred hlavným vchodom do vestibulu penzónu je vybudovaná veľká terasa vhodná aj na spoločenské udalosti. Celková podlahová plocha penziónu je približne 700m2

K penziónu vedie riadna asfaltová cesta a je napojený na elektrinu a verejný vodovod. Počas prevádzky penziónu sa využívalo elektrické kurenie. Vzhľadom na fakt, že penzión nebol dlhšiu dobu využívaný, je potrebná jeho rekonštrukcia. Objekt je vhodný zrekonštruovať za opetovným učelom poskytovania ubytovacích služieb. Taktiež môže byť vhodný aj ako súkromné rekreačné zariadenie pre samotného vlastníka. Známe rekreačné mesto Štúrovo je vzdialenéiba 10 km od penziónu.

 

Druh domu: Iný objekt na bývanie a rekreáciu
Forma vlastníctva: Firemná
Konštrukcia domu: Tehlová
Štandardy: RD z klasických materiálov
Rok výstavby: 1985
Celková úžitková plocha: 266m2
Plocha obytnej časti: 700m2
Výmera pozemku celkom: 927m2
Nadzemné podlažia: 2
Zateplenie budovy: Nie
Internet: Áno
Káblová televízia: Nie
Terasa: Áno
Krb: Nie
Bazén: Nie
Sauna: Nie
Skleník: Nie
Zimná záhrada: Nie
Záhradný domček: Nie
Dielňa: Nie
Garáž: Nie
XEMAR 4
Telefón 1: 0915 390 033


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť