Na predaj polyfunkčný objekt v Brezne

Zákaznícke číslo: ZK202010835
Cena: 648 000,00 €
Obec, Okres: Brezno
Typ: Objekty pre obchod a služby
Forma: Predaj
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902380663) ponúka na predaj polyfunkčný objekt v historickom centre mesta Brezno. Objekt sa skladá z troch samostatných budov, ktoré sa nachádzajú na pozemku o celkovej výmere 2182m2.

Prvá budova má dva prístupy jeden z námestia a druhý z vnútra objektu. Na prízemí budovy sa nachádza viacero samostatných priestorov vhodných pre obchod a služby prípadne ako kancelárske priestory. Podlažie disponuje dvomi 3 izbovými apartmánmi a 2 priestormi pre obchod a služby. K dispozícii je aj podkrovie (momentálne slúži ako úložný priestor), ktoré je možnosť prerobiť na apartmány.

Druhá budova sa nachádza vo dvore objektu s prístupom cez podbránie. Budova prevažne slúži na administratívne účely a dispozične prízemie pozostáva zo štyroch priestorov pre obchod a služby. Na poschodí sa nachádzajú kancelárie, ktoré je možné rozčleniť do viacerých samostatných častí.

Tretia budova slúži ako kotolňa pre obe vyššie spomenuté budovy. Dispozične pozostáva z: kotolne, chodby a sociálnych zariadení. V celom objekte prebieha rekonštrukcia, pričom všetky budovy sú napojené na všetky inžinierske siete (voda, elektrika, plyn, kanalizácia). Výhodou je výborná lokalita v priamom centre mesta, parkovanie vo dvore...

Výmera pozemku celkom: 2,182 m2
Obstavaný priestor: 0 m3
Ing. Annamária Mlčalová
Telefón 1: 0902 380 663


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť