Prenájom - priestranný 3izb. byt, 2x lodžia na ul. Bieloruská - MČ Pod. Biskupice

Zákaznícke číslo: ZK202010779
Cena: 750,00 €
Cena za m2: 9,37 €
Obec, Okres: Bratislava-Podunajské Biskupice, Bratislava II
Typ: Byty
Forma: Prenájom
Stav: Pôvodný stav
Energetický certifikát: A

Popis

XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ) ponúkame na prenájom zaujímavo dispozične riešený, priestranný 3-izbový byt, nachádzajúci sa v tichej a kľudnej časti Podunajských Biskupíc ( BA II. ) - ul. Bieloruská, v tesnej blízkosti Malého Dunaja a Vrakunského lesoparku. Byt s rozlohou 79,9m2 + dve lodžie s rozlohou 6,1m2, sa nachádza 2p./8p. tehlového bytového domu s výťahom a bezbariérovým vstupom.  Bytový dom sa nachádza v oplotenom areáli, zabezbečeným elektronickou bránou na diaľkové ovládanie a vonkajším kamerovým systémom, s prístupom výhradne iba pre nájomníkov bytov a užívateľov parkovacích miest v podzemnej garáži. Na pozemku je pre všetkých obyvateľov bytového domu vyhradené miesto na posedenie a spoločný gril. Taktiež má každý nájomník prístup na spoločnú terasu, nachádzajúcu sa na streche bytového domu. Bytový dom má vlastnú kotolňu.

Byt je v pôvodnom stave ( plávajúca podlaha, dlažba, platové okná ) a pozostáva: z predsiene, toalety s umývadlom, kúpeľne s rohovou vaňou a oknom, technickej miestnosti, šatníka, detskej izby, priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou so vstupom na lodžiu, spálňou so vstupom na lodžiu. Kúrenie v byte je zabezpečené radiátormi.  Internetové a TV pripojenie - optika. Parkovanie priamo pred bytovým domom. 

Orientácia bytu: J - spálňa, JV - obývacia izba, detská izba - SV

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a množstvom zelene. Priamo pred domom sa nachádza škola, škôlka, detské ihrisko, park, Malý Dunaj, lesopark. V tesnej blízkosti zdravotné stredisko, nákupné stredisko, Billa, Lidl, školy, škôlky, futbalový štadión, kostol...

Voľný k 01.11.2020

 

Cena prenájmu: 750€,- vrátane energií

 

Pri podpise zmluvy je potrebné uhradiť: 1x mesačný nájom, 1x vratný depozit vo výške mesačného nájmu, 1x províziu pre RK vo výške mesačného nájmu.

 

Premýšľate nad predajom/prenájmom svojej nehnuteľnosti? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0905 720 114, alebo prostredníctvom e-mailu jozef.vetter@xemar.sk, každý pracovný deň, víkend alebo sviatok do 22:00 hodiny. Viac nehnuteľností môžete nájsť na: www.xemar.sk

Typ: 3-izbový
Typ podlažia: Ostatné podlažie
Poschodie: 2 / 8
Forma vlastníctva: Osobná
Konštrukcia bytu: Tehlová
Výťah: Áno
Rok rekonštrukcie: 2008
Rok kolaudácie: 2008
Náklady za služby a energie: 190,00 €
Znalecký posudok: 0,00 €
Podlahová plocha: 80 m2
Internet: Áno
Káblová televízia: Áno
Balkón: Nie
Terasa: Áno
Lodžia: Áno
Pivnica: Nie
Jozef Vetter
Telefón 1: 0905 720 114


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť