Rodinný dom, chalupa v Janovej Lehote, okr. Žiar nad Hronom

Zákaznícke číslo: ZK202010630
Cena: 131 490,00 €
Obec, Okres: Janova Lehota, Žiar nad Hronom
Typ: Domy, Chaty, Chalupy
Forma: Predaj
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

XEMAR (xemar3@xemar.sk alebo 0911 855 199) Vám ponúka na predaj rodinný dom v malebnej obci Janova Lehota nachádzajúcej sa iba 10 km od mesta Žiar nad Hronom.


Dom je postavený z kameňa a prebehla na ňom kompletná rekonštrukcia ( nové okná, vchodové dvere, interiérové dvere, podlahy, stierky, elektrika, voda plyn, nová sanita, nová fasáda, strecha, zateplenie domu a strechy).
Dom disponuje 3 veľkými priestrannými izbami, 2 kúpeľňami, kuchyňa je spojená s obývačkou s krbom, komory a technickej miestnosti.
Dispozične pozostáva: prvé podlažie – vstupná hala, obývačka spojená s kuchyňou, veľká priestranná kúpeľňa so samostatným WC, sprchovým kútom a saunou. Na druhé podlažie sa vychádza dreveným schodiskom, kde sa nachádzajú dve veľké priestranné izby, kúpeľňa s WC, vaňou a sprchovým kútom.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete, voda je z obecného vodovodu, odpad riešený septikom. Vykurovanie je ústredné na plyn a na tuhé palivo – krbom.
Pozemok je oplotený. Prístupová cesta je asfaltová. 

Dom je ideálny na trvalé bývanie ako i na chalupu v blízkosti krásnej prírody, vhodný na bývanie pre tých, ktorí preferujú pokojnejšie tichšie miesta, prechádzky, hubárčenie a pod.

V obci nájdeme obchody s potravinami, základnú školu, materskú školu, kostol, krčmu, neďaleko autobusovú zástavku. Taktiež rýchle a bezproblémové napojenie sa na rýchlostnú cestu BB – Nitra – Bratislava.

V cene je zahrnutý celý právny a katastrálny servis , poplatky na kataster, overenie podpisov, provízia RK, pomoc s prehlásením energií. V prípade záujmu zabezpečíme finančný servis na získanie hypotéky na kúpu nehnuteľnosti.


Bližšie info: Marcela Mesiková , xemar3@xemar.sk, 0911 855 199

Druh domu: Rodinný dom
Forma vlastníctva: Osobná
Konštrukcia domu: Kamenná
Štandardy: RD z klasických materiálov
Celková úžitková plocha: 87 m2
Plocha obytnej časti: 174 m2
Výmera pozemku celkom: 112 m2
Počet spální: 3
Nadzemné podlažia: 1
Počet objektov: 1
Zateplenie budovy: Áno
Internet: Nie
Káblová televízia: Áno
Terasa: Nie
Krb: Áno
Bazén: Nie
Sauna: Áno
Skleník: Nie
Zimná záhrada: Nie
Záhradný domček: Nie
Dielňa: Nie
Garáž: Nie
XEMAR 3
Telefón 1: 0911 855 199
Telefón 2: 0948 70 90 78


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť