Rodinný dom, chalupa v Janovej Lehote, okr. Žiar nad Hronom

Zákaznícke číslo: ZK202010629
Cena: 111 490,00 €
Obec, Okres: Janova Lehota, Žiar nad Hronom
Typ: Domy, Chaty, Chalupy
Forma: Predaj
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

 

XEMAR (xemar3@xemar.sk alebo 0911 855 199 ) Vám ponúka na predaj rodinný dom, nachádzajúci sa v tichej okrajovej časti obce Janova Lehota.

Je vhodný na trvalé bývanie, aj na rekreačné účely.

 

Dom má rozlohu 114m2. Je zariadený a zrekonštruovaný vo vidieckom štýle. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou .

Na prízemí domu je k dispozícii vstupná chodba so schodiskom, priestranná kuchyňa, obývačka s krbom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, veľká komora s plynovým kotlom na ústredné kúrenie a ohrev vody.

Druhé podlažie domu tvoria dve priestranné izby, veľkú kúpeľňu s rohovou vaňou ( tu je ešte potrebné dokončiť obklad ), šatník a východ na veľkú terasu ( tiež potrebné dokončiť podlahu podľa vlastných predstáv)

 

V celom dome sú vymenené plastové okná, nové vchodové dvere, nové stierky, nové elektrické rozvody, voda, plyn, nová strecha, zateplený strop. Podlahy rodinného domu tvorí kombinácia drevenej podlahy a keramickej dlažby. Pôvodné podlahy majitelia zreštaurovali. V kuchyni je drevená kuchynská linka vyrobená na mieru so vstavanými spotrebičmi sporák, myčka. Zariadenie domu ostáva po dohode s novým majiteľom. K dispozícii je satelitná televízia a internet – pevná linka.

Kúrenie: ústredné na plyn v kombinácii s pevným palivom a veľkou výhodou je aj krb s prieduchmi v obývacej miestnosti. Voda je z verejného vodovodu, odpad riešený čističkou odpadových vôd. 

Nehnuteľnosť vhodná na bývanie pre tých, ktorí preferujú menší pozemok, pokojnejšie tichšie miesta, prípadne na chalupu. Možnosť prikúpiť ďašiu nehnuteľnosť. Okolie domu je tvorené peknou prírodou, ideálna na prechádzky, hubárčenie a pod.

 

V obci nájdeme obchody s potravinami, základná škola, materská škola, kostol, krčma, neďaleko autobusová zástavka. Taktiež rýchle a bezproblémové napojenie sa na rýchlostnú cestu BB – Nitra – Bratislava.


V cene je zahrnutý celý právny a katastrálny servis , poplatky na kataster, overenie podpisov, provízia RK, pomoc s prehlásením energií. V prípade záujmu zabezpečíme finančný servis na získanie hypotéky na kúpu nehnuteľnosti.

 

Bližšie info: Marcela Mesiková

                        xemar3@xemar.sk

                        0911 855 199

 

 

 

 

 

 

 

 

Druh domu: Rodinný dom
Forma vlastníctva: Osobná
Konštrukcia domu: Kamenná
Štandardy: RD z klasických materiálov
Celková úžitková plocha: 114 m2
Plocha obytnej časti: 228 m2
Výmera pozemku celkom: 380 m2
Počet spální: 3
Nadzemné podlažia: 1
Počet objektov: 1
Zateplenie budovy: Nie
Internet: Áno
Káblová televízia: Áno
Terasa: Áno
Krb: Áno
Bazén: Nie
Sauna: Nie
Skleník: Nie
Zimná záhrada: Nie
Záhradný domček: Nie
Dielňa: Nie
Garáž: Nie
Maroš Mesik
Telefón 1: 0911 807 925


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť