Zákaznícke číslo

ZK202413417

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Hontianske Nemce

Forma

predaj

Cena:

35 000,00€

Predaj RD Hontianske Nemce

XEMAR (maros.mesik@xemar.sk alebo 0917 319 904) má pre vás výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom rodinného domu - 81m2 v úplnom srdci Hontianskych Nemiec v okrese Krupina. Toto malebné miesto sa nachádza na križovatke ciest vedúcich do miest Levice, Šahy, Zvolen a Banská Štiavnica, čo znamená, že môžete byť stredobodom všetkého, čo vám tento región môže ponúknuť.

Dom má 3 izby a momentálne je v pôvodnom stave, takže máte možnosť ho prispôsobiť podľa svojich predstáv. Jeho orientácia na juh vám prinesie slnečné teplé dni na terase, alebo v záhrade, čo vytvára ideálne prostredie pre relax a oddych.

Tento dom môžete využiť na celoročné bývanie, alebo ho premeniť na útulnú chalupu pre víkendové úniky. Inžinierske siete, vrátane obecnej vody(voda potiahnutá na novo), elektriny(čiastočne potiahnutá) a plynu sú tu k dispozícii. Kanalizácia je riešená žumpou(5m3). Na dome sú vymenené 2x okno za plastové.

Okrem toho máte k dispozícii rovinatý pozemok – 252m2, kde si môžete vytvoriť svoj vlastný záhradný raj. Kúpeľňa je vybavená moderným sprchovým kútom.

Tento kamenný dom je unikátnou príležitosťou pre tých, ktorí túžia po pokoji, prírode a pohodlí. Buďte prvými, ktorí si ho rezervujú! Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si osobnú prehliadku tejto nehnuteľnosti v Hontianskych Nemcoch. Vaša cesta začína Tu!

Cena nehnuteľnosti 35 000€

Cena zahŕňa celý právny servis.                                         

Kontaktujte nás na 0917 319 904 alebo maros.mesik@xemar.sk pre viac informácii a obhliadku        


 Maroš Mesik
 • Zastavaná plocha

  171 m²

 • Stav

  pôvodný stav

 • Rozloha pozemku

  252 m²

 • Vlastníctvo

  osobné

 • Celková plocha

  81 m²

 • Úžitková plocha

  81 m²

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.