Zákaznícke číslo

ZK202211926

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Banská Bystrica

Forma

prenájom

Cena:

2 060,00€

Prenájom - obchodný priestor v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda - Úsvit

XEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk alebo 0948 385 289), v exkluzívnom zastúpení klienta, ponúka na prenájom obchodný priestor v Banskej Bystrici, v mestskej časti Fončorda.

 

Jedná sa o kompletne zrekonštruovaný priestor o celkovej rozlohe 490m², nachádzajúci sa na 1. NP, v Obchodnom centre Úsvit.

 

Svojou priestrannou rozlohou a otvoreným priestorom je vhodný napr. pre športové využitia ako fitness centrum, jogové centrum ale aj pre obchod či služby, aj vzhľadom na druh a polohu daného obchodného centra. Jeho súčasťou je aj 1 menšia osobitná miestnosť, vhodná ako kancelária či sklad. Ďalej 1 malá umyváreň s priestrannou, pozdĺžnou chodbou, využiteľnou podľa vlastného uváženia a 3 samostatné WC. Do priestoru je možnosť vstupu hlavným vchodom z interiéru budovy a bočným vchodom, ktorý je prístupný priamo z ulice.

 

Priestor má zavedený samostatný elektromer a je pripojený na elektrinu a vodu, kúrenie je ústredné. Cena mesačných záloh na energie predstavuje celkovú sumu 295,- EUR a prevádzkové náklady taktiež sumu 295,- EUR.

 

Obchodné centrum Úsvit sa nachádza na začiatku mestskej časti Fončorda, vo veľmi frekventovanej lokalite, s možnosťou parkovania v areály objektu. Priestor je voľný ihneď.

 

Cena mesačného nájmu s DPH je 2060,- EUR.

 

V prípade záujmu ma kedykoľvek kontaktujte: kristina.jurgova@xemar.sk / 0948 385 289.


 Kristína Jurgová
  • Stav

    kompletná rekonštrukcia

  • Úžitková plocha

    490 m²

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.