Zákaznícke číslo

ZK202211915

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Banská Bystrica

Forma

prenájom

Cena:

11,00€

Na prenájom obchodné priestory v biznis centre v Banskej Bystrici

XEMAR  ( miriam.lapinova@xemar.sk ),  tel. číslo  (0915 771 302)  ponúka na prenájom obchodné  priestory s kompexnými službami. Priestor je  o rozmere 61,3 m2 na prízemí budovy.

Do obchodného priestoru sú možné dva vstupy,  jeden cez budovu  - vstup cez hlavný vestibul , druhý priamo z exteriéru priamo do priestorov

V  budove sa nachádzajú optické ukončenia všetkých významných poskytovateľov vysoko-rýchlostného internetu Orange Slovensko, SANET, UPC BROADBAND SLOVAKIA a Metronet. Rozhodnutie prenajať si obchodné priestory v komplexe GAMO CENTRUM Vám prinesie efektívne, komplexné a profesionálne poskytované služby. S prenájmom kancelárskych priestorov získate možnosť plne sa sústrediť na vlastné podnikanie.

V cene nájmu sú aj poplatky za služby – ako  je  ústredné kúrenie, klimatizácia, moderný výťah, zebezpečovací systém, prístupový systém,  systémový kľúč, cenrálny orientačný systém, silová a sieťová infraštruktúra, požiarny systém.  V cene služieb je takisto 24- hodinová bezpečnostná služba, komunálny odpad, údržba výťahu a klimatizácie , teplá a studená voda, upratovacie služby spoločných priestorov, hygienický a požiarny servis .... a iné.

Do budovy je zabezpečený bezbariérový prístup.  Budova má výhodnú polohu, v blízkosti je dobrá občianska vybavenosť, zdravotné stredisko, obchody, potraviny, pošta, služby rôzneho charakteru, blízko do centra mesta.

Okolo obchodných priestorov je  frekventovaná zóna .

         

Cena nájmu za mesiac je 11,- Eur / m2  + cena za služby 3,60 Eur / m² + elektrika podľa nameranej spotreby.  Nájomné sa platí kvartálne na faktúru so 14 dňovou splatnosťou.  Nie je potrebné uhrádzať depozitnú zábezpeku.  Nájomná  zmluva sa uzatvára na minimálne obdobie 1 rok.

Takisto je možné prenajať si parkovacie miesto za poplatok 438,- Eur bez DPH /rok. V ročnom poplatku  je zahrnutý  servis spojený s odpratávaním snehu a údržbou  parkoviska.   

Všetky ceny sú uvedené bez DPH.  

Priestory sú  k dispozícii.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

 


 Miriam Lapinová
 • Stav

  kompletná rekonštrukcia

 • Výťah

  áno

 • Vlastníctvo

  firemné

 • Úžitková plocha

  61.3 m²

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.