Zákaznícke číslo

ZK202010868

Kraj

Banskobystrický kraj

Obec

Banská Bystrica

Forma

prenájom

Cena za m²

5 €

Cena:

5,00€

Na prenájom priestory v historickom objekte v centre mesta Banská Bystrica

XEMAR ( miriam.lapinova@xemar.sk alebo 0915 771 302 ), ponúka na prenájom priestory v historickom objekte v centre mesta Banská Bystrica. Nehnuteľnosť sa nachádza na ulici Nám. SNP s výhľadom priamo na námestie. Jedná sa o 3 podlažnú historickú budovu, v ktorej je možné si prenajať samostatné priestory podľa vlastného výberu ale taktiež je možné si prenajať celé podlažie alebo celý objekt. 

 

Na 1.NP ( časť B) - priestor  o výmere  (111 m²). V miestnosti sa nachádza samostatné WC aj umývadlo ( tento priestor sa má aktuálne prerábať v priebehu roka 2022)

                          -  2 x priestor o výmere  od ( 40-50 m2)

Priestory majú samostatné meranie spotreby energií, spotreba vody je rozpočítavaná podľa počtu osôb. Sociálne zariadenie sa nachádza na každom podlaží. Pri dlhodobom nájme je možná úprava priestorov podľa vlastných požiadaviek. Priestory môžu byť využité ako kancelárie, na poskytovanie služieb ( kadernícky, kozmetický salón...), alebo ako ambulancia, ateliér a pod... V objekte sú priestory na prenájom aj podľa iných variabilných možností.

Cena prenájmu je 5,- € /m²/mesačne/bez energií.


 Miriam Lapinová
 • Stav

  čiastočná rekonštrukcia

 • Výťah

  nie

 • Vlastníctvo

  osobné

 • Úžitková plocha

  30 m²

Ďaľšie nehnuteľnosti makléra

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.